Naše služby

Návrhy

Interiéry navrhujeme na základě řešení dané místnosti či objektu s důrazem na funkčnost a maximální využitelnost prostoru. Dbáme na individuální přístup a snažíme se tak s každým zákazníkem najít společně řešení jeho představ. Naší cílem je, aby použitý materiál zapadl do celkové koncepce a zákazník měl tak pocit pohodlí domova.

Námi vytvořené návrhy jsou vždy individuální dle konkrétních přání a potřeb zákazníka. Následnou kalkulaci provádíme dle ceny materiálu a náročnosti práce.

3D projekce

Součástí naší práce je také 3D vizualizace, která slouží k lepší představě toho, jak bude výsledný prostor vypadat. Při objednání následné realizace vytvoříme 3D projekci zákazníkům zdarma.

Poradenství

Chcete si nově zařídit interiér a nevíte si rady? Kontaktujte nás, my vám rádi poradíme jak postupovat. Stále sledujeme nové trendy a využíváme moderních technologií, které jsou předpokladem pro spokojenost i opravdu náročných zákazníků. Náš odborně zaškolený personál poradí zákazníkům tak, aby jejich představy byly maximálně splněny.

Již řadu let vytváříme interiéry na míru. Můžeme tak zákazníkům poradit nejen vhodný materiál, barvu ale také rozmístění nábytku, aby to co nejvíce korespondovalo s jejich představou a zároveň účelností.

Při naší práci se držíme zásady skvělý poměr, cena a kvalita. Důraz klademe na pečlivost a osobní přístup ke každé zakázce.